Dorota Gurbała

Dorota Gurbala

Dorota Gurbała

  • Telefon

    +48 512 269 311

  • Email

    d.gurbala@mountlanguage.pl

Język angielski fascynował ją od najmłodszych lat – pamięta próby odszyfrowania słów jej ulubionych utworów muzycznych. Dziś wszechobecny Internet podsuwa rozwiązanie w mgnieniu oka, kiedyś było to nie lada wyzwanie i świetna zabawa.

Do dziś język jako precyzyjny i ciągle rozwijający się środek komunikacji jest obiektem jej pasji, którą cały czas rozwija. Komunikuję się również w języku francuskim, a dzięki drugiej z jej pasji, jaką jest taniec i muzyka kubańska, bliski jest jej także język hiszpański.

Jest absolwentką filologii angielskiej z ponad 5-letnią praktyką pedagogiczną. Jej umiejętności w zakresie nauczania dorosłych potwierdza certyfikat CELTA, wystawiany przez Cambridge. Posiada w pracy z ludźmi zdobyte w obszarze biznesowym – przez kilkanaście lat pracowała dla międzynarodowych korporacji.

Wyjaśniając koncepcje, idee czy reguły gramatyczne zawsze dokłada wszelkich starań, aby robić to w sposób jasny i zrozumiały. W swojej pracy za cel zawsze stawia sobie rozwój kompetencji i umiejętności innych ludzi. Jest bardzo zaangażowana w kontakt z uczniami.

Jej credo życiowe to carpe diem – stara się cieszyć każdą chwilą, co jej zdaniem jest możliwe, ponieważ jej pasja jest zarazem pracą.